KONST / Litografier / Färglitografi 13442529
nr 1344 2529
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Bladets mått: 86x61cm, oramat löst blad
måndag 7 september 2020
kl 18:47:46
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann